Ar žinojote, kad stiprus pilvo presas užtikrina taisyklingą laikyseną, kvėpavimą, geresnę vidaus organų veiklą ir padeda išvengti nugaros skausmų? Centrinės kūno dalies raumenims stiprinti tinkamiausia yra „Total Press“ treniruotė, kuri trunka vos 30 minučių, tačiau yra ypač efektyvi. „Pabandžiau, užsikabinau ir negaliu atsikabinti“, – sako „Apelsine“ sportuojanti Aurelija Umantaitė (36 m.) ir visiems rekomenduoja išmėginti „Total Press“ treniruotes.

 

Kodėl pasirinkote sportuoti būtent sveikatingumo klube „Apelsinas“?

Gyvenu Gargžduose, tačiau ten neradau tokio sporto klubo, kuris patenkintų mano lūkesčius ir kuriame būtų pakankamas grupinių treniruočių pasirinkimas. Taip pat man patinka sportuoti malonioje bei gražioje aplinkoje, bet Gargžduose esančių klubų aplinka manęs visai netraukia. Atvykusi į „Apelsiną“ radau viską ko norėjau: čia galiu rinktis iš įvairaus pobūdžio grupinių treniruočių, man patinka sporto klubo aplinka, draugiški treneriai ir pozityviai nuteikianti atmosfera. Čia jaučiuosi kaip savo namuose su šeima ir tikrai nekeisčiau „Apelsino“ į kitą sporto klubą, nes tiesiog nematau alternatyvų.

Kiek laiko sportuojate ir nuo kokių treniruočių pradėjote?

„Apelsine“ sportuoju lygiai metus. Pirmiausia pasirinkau sportuoti su asmeniniu treneriu pagal individualiai sudarytą treniruočių programą. Patiko tai, kad man buvo atlikta profesionali „SMART“ diagnostika, kurios metu treneris nustatė mano kūno būklę, padėjo užsibrėžti norimus tikslus ir sudarė efektyvų planą šiems tikslams įgyvendinti. Iš pradžių sportavau treniruoklių salėje, kad išmokčiau taisyklingai daryti pratimus ir kūno raumenys palaipsniui priprastų prie krūvio. Dabar treniruočių programą atnaujinu kas 3 mėnesius ir derinu treniruoklius su grupiniais užsiėmimais.

Kas jus paskatino išbandyti „Total Press“ treniruotes?

Išbandyti „Total Press“ treniruotes parekomendavo kolegė iš darbo. Ji papasakojo kaip būna smagu: groja muzika, motyvuoja treneriai, žmonės sportuoja kartu, bendrauja ir pasikrauni daug gerų emocijų. Prisimenu, kaip pirmą kartą buvo nedrąsu ir abejojau, ar pajėgsiu, tačiau išbandžiau ir taip sužavėjo, kad dabar „Total Press“ treniruotės tapo mano numeris vienas!

Kuo jus labiausiai sužavėjo „Total Press“ treniruotės?

„Total Press“ treniruotės ypatingos tuo, kad vienas užsiėmimas trunka neilgai, tik 30 minučių, tačiau vyksta intensyviai be ilgų atokvėpių, o efektyvumą, kaip dirba pilvo presas, jaučiu jau iškart vykstant treniruotei. Labai gerai parinkti visi atliekami pratimai, todėl man patinka visa treniruotės eiga ir kompleksiškumas, o svarbiausia, kad niekada nebūna nuobodu. Trenerė atsakingai prižiūri, kaip darome pratimus ir pataiso, entuziastingai mus motyvuoja. Po kiekvienos „Total Press“ treniruotės jaučiuosi laiminga ir patenkinta, kad atlikau visus pratimus, o tai suteikia daug daugiau pasitikėjimo savo jėgomis!

Kokie buvo jūsų treniruočių tikslai ir ar juos pasiekėte?

Kol nesportavau, jaučiausi per liekna, nepakankamai stipri ir neturinti raumenų. Labai norėjau suformuoti dailią moterišką figūrą. Dabar man pavyko priaugti apie 10 kilogramų ir džiaugiuosi stangriomis savo kūno formomis, išryškėjusiu pilvo presu ir visapusiškai proporcinga figūra. Jaučiuosi grakšti, moteriška ir daug tvirtesnė. Išvaizdos pokyčiai natūraliai lėmė ir tai, jog atsirado daugiau pasitikėjimo savimi, atsakomybė už savo pasirinkimus, drąsa ir pozityvumas bendravime bei energingumas atliekant įvairias užduotis.

Kam rekomenduotumėte „Total Press“ treniruotes?

Visiems! Drąsiai sakau, kad verta išbandyti „Total Press“ ir siūlyčiau ateiti ne tik moterims, bet ir vyrams išryškinti savo pilvo presą. Jeigu bloga nuotaika ar norisi nuveikti ką nors naudingo dėl savęs, tai sveikatingumo klubas „Apelsinas“ yra ideali vieta pasikrauti daug gerų emocijų.

„Apelsino“ klientai grupines treniruotes lanko nemokamai! Jei vis dar nesate klubo narys, išbandyti „Total Press“ užsiėmimus nemokamai galite ir Jūs bet kuriame „Apelsine“, užsiregistravus interneto svetainėje www.apelsinas.lt

Kitos aktualios naujienos:

Ypatinga privilegija „Apelsino“ nariams! ????

Vasariškai džiugi naujiena! ☀
❓ Kokia tai privilegija? Žiūrėkite filmuką ir sužinosite! ????
Išsamiau skaitykite čia ➡ https://blog.apelsinas.lt/privilegija ⬅

Posted by APELSINAS Sveikatingumo klubai on Monday, June 11, 2018