Atostogų parkas

Vasariškai džiugi naujiena: sveikatingumo klubas šeimai „Apelsinas“ pradeda bendradarbiauti su didžiausiu poilsio ir sveikatinimo kompleksu Vakarų Lietuvoje „Atostogų parkas“. Nuo birželio 1 d. visi, kurie turi įsigiję metines narystes „Apelsine“, gali mėgautis vandens pramogomis baseinuose ir pirčių malonumais „Atostogų parke“ darbo dienomis su 50 procentų nuolaida.

Svarbiausia klientų gerovė ir laimė

„Kasmet su komanda siekiame pagerinti „Apelsino“ teikiamus pasiūlymus klaipėdiečiams ir atsižvelgti į savo klientų poreikius. Vienas iš tokių lūkesčių buvo, kad sveikatingumo klube atsirastų baseinas. Visada renkamės kokybę ir norime, kad „Apelsine“ sportuojantys žmonės gautų pačią geriausią patirtį. Taip gimė idėja užmegzti draugystę su „Atostogų parku“, kuris užima lyderiaujančią poziciją Lietuvoje pagal vandens ir pirčių erdvių kiekį, inovatyvumą bei siūlomas sveikatinimo programas ir pramogas. Norime, kad kiekvienas sportuojantis „Apelsine“ galėtų didžiuotis, jog gauna didžiausią galimą vertę ir jaustųsi laimingas“, – klientų svarbą pabrėžia „Apelsino“ vadovas Tomas Kesminas.

Ypatinga privilegija „Apelsino“ nariams! ????

Vasariškai džiugi naujiena! ☀
❓ Kokia tai privilegija? Žiūrėkite filmuką ir sužinosite! ????
Išsamiau skaitykite čia ➡ https://blog.apelsinas.lt/privilegija ⬅

Posted by APELSINAS Sveikatingumo klubai on Monday, June 11, 2018

Filosofija orientuota į šeimą ir sveikatinimą

„Pasirinkome bendradarbiauti ir draugauti su „Apelsinu“ visų pirma todėl, kad mūsų įmonių filosofijos turi daug bendro. Daug dėmesio skiriame, kad žmonės „Atostogų parke“ galėtų turiningai praleisti laiką kartu su visa šeima. Turime 9 vidaus ir 6 lauko baseinus, tarp kurių yra baseinas, skirtas vaikams. Rudenį įrengsime atskirą pramogų ir poilsio erdvę vaikams su nusileidimo takeliais. Prioritetu laikome saugumo užtikrinimą, tad vandens erdvėse visada dirba gelbėtojai. Kūno stiprinimui ir gerai savijautai čia veikia 5 pirtys. Į sveiką gyvenimo būdą orientuotus žmones pirmiausia kviečiame išbandyti 8 žingsnių sveikatinimo programą. Šiuo metu diegiame pažangiausią pasaulyje vandens dezinfekavimo sistemą maudynėms be chloro. Taigi, darome viską, kad kiekvienas atvykęs pas mus, jaustųsi sveikai, maloniai ir komfortiškai“, – apie „Atostogų parko“ filosofiją sako vadovas Ričardas Jovaiša.

Rekordinis baseinų skaičius Lietuvoje ir išskirtinės pirtys

„Atostogų parke“ veikia net 15 skirtingų baseinų – tai yra rekordinis skaičius Lietuvoje.  Poilsiui ir sveikatai skirti 9 vidaus baseinai: sportinis, masažiniai, treniruočių, vaikų, Kneipo takelis, sertifikuoto mineralinio geoterminio vandens baseinas ir procedūra su juo „Mineralų jūra“. Laisvalaikiui ir poilsiui skirti 6 lauko baseinai: vėsinamasis, sportinis su hidromasažinėmis kaskadomis, mineralinio vandens, hidromasažiniai lauko baseinai. „Atostogų parkas“ artimiausiu metu pasiūlys pažangiausią pasaulyje baseino vandens dezinfekavimo sistemą DA-GEN, kuri leis maudytis bechloriame, geriamo vandens kokybei prilygsiančiame vandenyje. Sistema yra itin ekologiška ir saugi žmogaus sveikatai: neperšti akys, nesausėja plaukai ir oda, baseino vanduo neblukina maudymosi aprangos, mažinama korozijos rizika. Komplekso viduje rasite garinę „Druskų pirtį“, tradicinę lietuvišką pirtį „Perenė“, aromatinę pirtį „Riauška“. Galima išsinuomoti lauko pirtis „Širšių lizdas“ arba „Ponų pirtis“ ir pasimėgauti pirties malonumais tik su savo šeima bei draugais.

Vasaros bomba

Unikali 8 žingsnių sveikatinimo programa

„Atostogų parko“ komanda „Apelsino“ klientams rekomenduoja išbandyti specialistų sukurtą programą, po kurios jausis pailsėję, pasisėmę energijos ir sustiprinę imunitetą. Pirmas žingsnis yra Kneipo takelis – šalto ir šilto vandens kontrastai pėdoms, kurias tuo pačiu masažuoja po vandeniu esantys akmenys. Antras žingsnis – treniruotė vandenyje ir/arba vandens dviračiais. Trečias žingsnis – hidromasažinis baseinas, kuriame visas kūnas masažuojamas oro burbuliukais. Ketvirtas žingsnis yra garinė „Druskų pirtis“ – puiki priemonė išvalyti organizmą nuo jame susikaupusių toksinų ir šlakų, aprūpinti jį naudingais mikroelementais. Penktas žingsnis – sportinis baseinas. Šeštas žingsnis – pirties programa. Septintas žingsnis yra kūno įvyniojimas sapropeliu – gydomųjų savybių turinčiu purvu. Aštuntas žingsnis yra sertifikuoto natūralaus, aukštos mineralizacijos vandens procedūra „Mineralų jūra“. Ši procedūra ypač teigiamai veikia žmogaus organizmą, odos būklę ir gerina savijautą.

Sveikatingumo klubas šeimai „Apelsinas“ dabar gali padovanoti išskirtinę galimybę lojaliausiems klientams lankytis „Atostogų parke“. Toks sprendimas tarsi suteikia klubui penktąją žvaigždutę, nes dabar sportuojantys „Apelsine“ gaus visapusiškai pilną kompleksą ir galės džiaugtis geriausia siūlomų paslaugų kokybe tiek sportuodami klube, tiek ir ilsėdamiesi ir pramogaudami baseinuose. Svarbu pabrėžti, kad pasiūlymas galioja metines narystes įsigijusiems „Apelsino“ klientams, planuojantiems stiprinti sveikatą ir pramogauti „Atostogų parke“ darbo dienomis.

Apie sveikatingumo klube „Apelsinas“ vykstančias treniruotes ir specialius pasiūlymus sužinosite internetinėje svetainėje www.apelsinas.lt, telefonu arba užsukus į artimiausią sveikatingumo klubą šeimai „Apelsinas“. Daugiau informacijos apie „Atostogų parko“ veikiančias vandens ir pirčių erdves bei siūlomas pramogas rasite internetinėje svetainėje www.atostoguparkas.lt, telefonu ar apsilankius komplekse.