Sveikatingumo klubas šeimai „Apelsinas“ – vienintelis klaipėdietiškas klubas, gyvuojantis jau 13-us metus. Šiais metais sveikatingumo klubas „Apelsinas“ yra įvertintas „Stipriausi Lietuvoje 2018“ sertifikatu.

Stipriausi Lietuvoje 2018

Sveikatingumo klubas šeimai „Apelsinas“ yra įvertintas kaip finansiškai patikima Lietuvos įmonė ir klubui suteiktas „Stipriausi Lietuvoje 2018“ ženklas. „Dabar mes ne tik ruošiame stipriausius trenerius ir klientus, bet ir esame stipriausi! Stengiamės surasti ir į darbą priimti aukščiausios kvalifikacijos trenerius, juos ugdome, apmokome ir motyvuojame. Kai sveikatingumo specialistai dirba gerai, tai ir klientai yra laimingi pasiekę savo norimų tikslų!“, – džiaugiasi „Apelsino“ įkūrėjas ir vadovas Tomas Kesminas. „Stipriausi Lietuvoje 2018“ – tai kredito biuro „Creditinfo“ sertifikatas, suteikiamas finansiškai patikimoms Lietuvos įmonėms bei jų vadovams, pagrindžiantis gerą įmonės bei jos vadovo kredito istoriją ir prognozuojantis, kad tokios įmonės išliks ateinančius dvylika mėnesių.

Patikima įmonė

„Stipriausi Lietuvoje 2018“ sertifikatas parodo, kad sveikatingumo klubas šeimai „Apelsinas“ yra nepriekaištingos reputacijos. Tai patikima įmonė klientams, partneriams ir darbuotojams. „Sertifikatas – tai įrankis, skirtas išlaikyti patikimo partnerio įvaizdį, pabrėžti konkurencinį pranašumą bei sustiprinti savo, kaip patikimo darbdavio poziciją. Todėl, taikydami pažangiausius elgsenos prognozavimo metodus ir remdamiesi griežtais vertinimo kriterijais, suteikiame gerą mokumą pažyminčius sertifikatus“, – skelbia „Creditinfo“. Kredito biuras turi daugiau nei 10 metų patirtį vertinant įmonių kreditingumą ir prognozuojant įmonių elgseną ateityje: „Mums, kredito biurui „Creditinfo”, įmonių kreditingumas nėra vien tik gera įmonės finansinė atskaitomybė. Moki įmonė mums yra ta, kuri suderina palankius finansinius rezultatus su gera kredito istorija, pagarba verslo partneriams, geba ir nori gerinti atsiskaitymo kultūrą.“

Sėkmingas verslo modelis

„Apelsinas“ nėra tik sporto klubas, kur žmonės ateina „auginti raumenų“, tai į sveiką gyvenseną orientuotas sveikatingumo klubas, pritaikytas skirtingo amžiaus, poreikių ir pomėgių žmonėms. Klube dirba profesionalūs sveikatingumo specialistai ir kineziterapeutai, kurie padeda klientams išspręsti svorio, mitybos, laikysenos, sąnarių skausmų ir kitas problemas. „Apelsino“ komanda nuolat kelia kvalifikaciją, gilina žinias ir dirba tam, kad klaipėdiečiai jaustųsi sveiki ir laimingi. „Sėkmės paslaptis yra kasdieniai sprendimų priėmimai – tinkamai pritaikytas, sudėtingas, bet pasitvirtinęs verslo modelis. Stengiamės surasti ir įdarbinti geriausius trenerius, investuojame į savo darbuotojus – ugdome, skatiname mokytis ir kelti kvalifikaciją. Aš asmeniškai netoleruoju jokių skolų ir mokėjimų uždelsimų, man labai svarbi finansinė disciplina, todėl ir esame atitinkamai įvertinti“, – sako T. Kesminas.

Grupinių treniruočių įvairovė

Sveikatingumo klubas šeimai „Apelsinas“ yra sėkmingo šeimos vadovavimo pavyzdys. „Mano žmona Kristina yra grupinių treniruočių vadovė ir autoritetas grupinių užsiėmimų treneriams. Didelė dalis sėkmės yra Kristinos patirtis ir profesionalumas užtikrinant treniruočių planą, pasirinkimą ir svarbiausia – kokybę“, – pabrėžia T. Kesminas. Viena pagrindinių priežasčių, kodėl žmonės renkasi sportuoti „Apelsine“ – tai grupinių treniruočių įvairovė. Viena nuolatinių „Apelsino“ klienčių – Lauryna – dalinasi savo patirtimi ir nuomone: „Esu ekstravertė, mėgstu šokti, todėl grupinės treniruotės „Apelsine“ man suteikia daug džiaugsmo. „Zumba“, „Step aerobika“, „Kalanetika“ – tai labiausiai mėgstami užsiėmimai. Prie darbo yra ir kitų sporto klubų, bet renkuosi „Apelsiną“, nes čia didelis skirtingų grupinių treniruočių pasirinkimas ir visuomet tik geros emocijos. Patogi vieta – visada yra kur pasistatyti mašiną, maloni aplinka ir draugiškas kolektyvas.“ Apie „Apelsine“ vykstančias grupines treniruotes sužinokite čia

Unikali „SMART“ treniruočių sistema

Išmani „SMART“ treniruočių sistema – tai autorinė, unikali saugių ir veiksmingų treniruočių metodika, kurią sukūrė sporto klubo „Apelsinas“ kineziterapeutai ir sveikatingumo specialistai. „SMART“ treniruočių sistemos esmė yra sveikas ir saugus sportas – metodika pagrįsta kineziologijos mokslu ir sukurta bendradarbiaujant su aukščiausios kvalifikacinės kategorijos medikais profesionalais. „Idėja gimė stebint pokyčius ir naujoves sporto rinkoje, besikeičiančius sporto klubų klientų poreikius ir patį treniruočių procesą. Iškėlėme sau tikslą klientams pasiūlyti naują, vientisą metodiką, kuri didintų treniruočių efektyvumą, susietų ne tik treniravimąsi sporto salėse, bet ir subalansuotą mitybą, kineziterapiją, kūno funkcionalumo testavimą, sveikatinimą. „SMART“ treniruočių sistema – tai ne tik mūsų žinios, bet ir ilgametė praktika, patirtis, naujausios sporto tendencijos, profesionalių medikų rekomendacijos, išskirtinis dėmesys kiekvienam klientui ir patikimas būdas, suteikiantis unikalią galimybę pradėti keisti savo gyvenimą jau šiandien“, – pasakoja „Apelsino“ vadovas.
Apie „SMART“ treniruočių sistemą daugiau sužinosite čia

„Apelsine“ dirbantys profesionalūs sveikatingumo specialistai jums padės pasiekti užsibrėžtų tikslų pagal jūsų individualią sveikatos ir fizinę būklę.

Jei nesate klubo narys, kviečiame išbandyti sveikatingumo klubą šeimai „Apelsinas“ nemokamai: registracija „Apelsiną“ išbandyti nemokamai