Artėjančios šv. Kalėdos – laukiamiausia žiemos šventė, kai pildome vieni kitų svajones ir kuriame tikslus Naujiesiems metams. Pasižadame, kad pradėsime labiau rūpintis savimi ir savo sveikata, o geros savijautos receptas – tai daugiau aktyvumo ir judėjimo. Jeigu dar nesugalvojote, ką norėtumėte padovanoti savo artimiesiems, padovanokite jiems daugiau sveikatos ir geros nuotaikos!

Dovana – abonementas sportuoti

28-erių klaipėdietė Laura Staržinskaitė pradėjo lankytis sveikatingumo klube šeimai „Apelsinas“ daugiau nei prieš dešimt metų, o abonementą sportuoti Laurai padovanojo mama. „Vaikystėje visuomet buvau judri ir lankiau šokių užsiėmimus, o kai šokiai baigėsi, nenorėjau likti be veiklos. Džiaugiuosi, kad tuomet mama man sugalvojo padovanoti pirmąjį sveikatingumo klubo „Apelsinas“ abonementą. Taip mano gyvenime atsirado sportas ir liko iki šiol“, – prisimena klaipėdietė.

Noras išbandyti asmenines treniruotes

Sveikatingumo klube šeimai „Apelsinas“ Laura visuomet lankė grupinius užsiėmimus, tačiau prieš keletą mėnesių nusprendė išbandyti sportą su asmeniniu treneriu. „Įsigijau „Apelsino“ metinę narystę ir dovanų gavau „SMART“ diagnostiką. Sveikatingumo specialistas atliko mano kūno sudėties analizę, įvertino laikyseną, fizinę būklę ir papasakojo, kaip galėčiau tobulėti. Taigi panorau išbandyti ką nors naujo bei susižavėjau galimybe sportuoti kartu su asmeniniu treneriu“, – pasakoja L. Staržinskaitė.

Sužadėtinio dovana

„SMART“ treniruočių paketą sportuoti kartu su asmeniniu treneriu Laurai padovanojo jos sužadėtinis. „Po savo pirmosios „SMART“ diagnostikos „Apelsine“ buvau kupina daug gerų įspūdžių ir sužinojau daug naudingos informacijos. Grįžusi namo iškart viską papasakojau savo sužadėtiniui, o jis mane vėliau nustebino išradinga dovana“, – džiaugiasi Laura.
Dabar klaipėdietė lankosi ne tik grupiniuose užsiėmimuose, bet jau 2 mėnesius individualiai sportuoja kartu su „Apelsino“ sveikatingumo specialiste Egle Miknevičiūte. „Dabar sportuoju keturis kartus per savaitę: vieną kartą einu į asmenines treniruotes su Egle, o kitus tris kartus per savaitę sportuoju grupiniuose užsiėmimuose – einu į funkcinę, pilvo preso, „Body Pump“ ir „Zumba“ treniruotes“, – pasakoja Laura.

Svarbiausia gera savijauta

Pagrindinė priežastis, kodėl Laura sportuoja „Apelsine“ – tai gera savijauta ir sveikata. „Man visiškai nesvarbūs skaičiai, kuriuos rodo svarstyklės, nes svarbiausia yra gera mano savijauta, sveikatos būklė bei fizinio pasirengimo rezultatai“, – sako klaipėdietė. Laura dirba sėdimą administracinį darbą, todėl moteriai fizinis aktyvumas yra ypač reikalingas. „Kodėl tiek daug sportuoju? Nes darbe labai mažai judu, o žmogui fizinis aktyvumas yra būtinas, todėl jį stengiuosi kompensuoti po darbo. Sportas – tai atgaiva po intensyvios darbo dienos, savotiška reabilitacija ir „restartas“ mintims, po treniruočių visada pasikraunu daug gerų emocijų!”, – džiaugiasi Laura.

Siekia išmokti sportuoti savarankiškai

Pagrindinis Lauros tikslas – išmokti savarankiškai sportuoti. „Laura atrodo puikiai ne be priežasties – tai yra jos dešimties metų sporto rezultatas. Ši klientė yra puikus pavyzdys kiekvienam, norinčiam ko nors pasiekti, nes moteris iš tikrųjų deda dideles pastangas. Individualiai su manimi sportuodama Laura siekia išmokti teisingai atlikti pratimus, todėl man svarbu ne tik parodyti, bet ir paaiškinti, kam kiekvienas pratimas yra skirtas ir kodėl jį reikia atlikti. Tikslingai dirbame tam, kad moteris galėtų pilnavertiškai ir drąsiai jaustis sporto salėje“, – pasakoja asmeninė trenerė Eglė.

Tikslas suteikia motyvacijos

„Apelsino“ sveikatingumo specialistė Eglė pabrėžia, kad kiekvienam pradedančiam sportuoti kartu su asmeniniu treneriu yra svarbu išsikelti siekiamą tikslą: „Kiekvienam norinčiam sportuoti su asmeniniu treneriu nieko nereikia ruoštis – treneris nukreips tinkama linkme ir viskuo pasirūpins. Kodėl svarbu turėti konkretų tikslą? Nes tikslas yra didžiausia motyvacija siekti rezultato ir judėti norima linkme. Kiekvieno pradėjusio sportuoti norai yra panašūs – tai gražiai atrodyti ir gerai jaustis, tačiau kiekvienas žmogus yra individualus, todėl treneris yra kompetentingas parinkti asmeniškai žmogui tinkamiausias priemones savo tikslų pasiekti optimaliausiai. Žmogus niekada neturi spėlioti, ką jis daro ir kodėl tai daro, nes geras treneris visada paaiškina kiekvieno pratimo esmę tam, kad klientas jaustųsi užtikrintas ir sportuotų sveikai bei taisyklingai.“

Prasidėsiantys Naujieji metai – pats tinkamiausias laikas pradėti siekti savo tikslų. Pasirūpinkite tiek savo pačių, tiek mylimų žmonių gera sveikata ir savijauta. Artėjant šventėms, idėja dovanoms – sveikatingumo klubo šeimai „Apelsinas“ dovanų kuponas.

„Apelsine“ dirbantys profesionalūs sveikatingumo specialistai jums padės pasiekti užsibrėžtų tikslų pagal jūsų individualią sveikatos ir fizinę būklę.

Jei nesate klubo narys, kviečiame išbandyti sveikatingumo klubą šeimai „Apelsinas“ nemokamai: registracija „Apelsiną“ išbandyti nemokamai